Alacakaranlık 1 – Twilight 1

Alacakaranlık 1 – Twilight 1

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Alacakaranlık 1 izle, kitapdan uyarlanan ve ülkemizde oldukça fazla sevilen Twilight 1 filmini Türkçe Dublaj hd kalitede izleyebilirsiniz.

Twilight filmi ülkemizde Alacakaranlık izle olarak 2008 yılında vizyona girmiştir. Aynı isimli kitap serisinden sinemaya uyarlanmıştır. Alacakaranlık filminin yönetmen koltuğunda Catherine Hardwicke oturmaktadır. Filmin senaristliğini Melissa Rosenberg üstlenmiştir.

Twilight filminin başrollerini Pamuk Prenses ve Avcı filminden de tanıdığımız Kristen Stewart, kendisini Harry Potter ve Ateş Kadehi filminden tanıdığımız Robbert Pattinson, Herkül: Efsane Başlıyor filminden tanıdığımız Kellan Lutz, The O.C dizisinden tanıdığımız Jackson Rathbone, Terapist ve King of California gibi filmlerde küçük roller almış Ashley Greene, Aklı havada filminden tanıdığımız Anna Kendrick, yine The O.C dizisinden tanıdığımız Nikki Reed, Köpekbalığı ve Volkan Kızın Maceraları filminden tanıdığımız Taylor Lauther ve Cinayet Gecesi filminden tanıdığımız Billy Burke paylaşmıştır.

Filmde, Renee karakterine Sarah Clarke, Charlie Swan karakterine Billy Burke, Jacob Black karakterine Taylor Lauther, Jessica karakterine Anna Kendrick, Rosalie karakterine Nikki Reed, Emmet Cullen karakterine Kellan Lutz, Alice Cullen karakterine Ashley Greene, Jasper karakterine Jackson Rathbone, Edward Cullen karakterine Robert Pattinson ve Bella Swan karakterine Kristen Stewart hayat vermiştir.

Bella annesinin başka bir adamla evlenmesiyle babasının yanına Forks kasabasına tanışır. Küçük kasabada Bella’nın ilgisini çeken bir şey yoktur ta ki Edward Cullen’ı görene kadar. Edward Cullen ve ailesi bu küçük kasabada yaşamaktadır. Cullen’lar okulun en popüler öğrencileri olup kimseyle ilgilenmemektedirler. Fakat Bella Edward’ın dikkatini çekmeye başlamıştır. Beraber geçirdikleri zaman içinde yaşanılan olaylardan sonra Bella Edward’ı araştırmaya başlar. Araştırmaları sonucunda Edward’la yüzleşmeye gider ve Edward ve tüm ailesinin vampir olduğu gerçeğini öğrenir. Bu gerçekler ikisi arasında başlayan aşkı durduramamıştır. Cullen’lar vejeteryan vampirlerdir. Sadece hayvan kanıyla beslenmektedirler. Birgün ormanda bir vampir grubuyla karşılaşırlar. Aralarında avcı da bulunan bu grubun tek derdi Bella’yı öldürmektir.

Dram, fantastik ve romantik türünde film severlerin beğeneceği bu heyecan verici filmi mutlaka izleyiniz. Alacakaranlık 1 Türkçe Dublaj HD izleyicilerine güzel seyirler dileriz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Alacakaranlık 1 – Twilight 1 Filmi Hakkında

Yorumlar