Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2

Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2
Bella, kızı Renesmee’nin büyümesini izlerken bir yandan da vampir olmanın getirdiği olaylara alışmaya çalışmakta ve bu yeni gücünü kontrol altına almak için elinden geldiğince herşeyi öğrenmeye uğraşmaktadır. Ama Bella için herşey bu kadar güzel devam etmez. Çünkü birisi Renesmee’yi görür ve onun vampire dönüştürüldüğünü zannedip Volturi’ye haber verir.
Vampirler dünyasında bir çocuğu vampire dönüştürmenin cezası ölümdür. Çünkü vampire dönüşen çocuklar yetişkin vampirlerden çok daha tehlikelidir. Bu sırada Alice, Volturi’nin onların peşine düşeceğini yeteneği sayesinde önceden görür.
Cullen ailesi torunları Renesmee’nin doğuştan vampir olduğuna ve tehlikeli olmadığına Volturi’yi ikna etmeye karar verirler ve bu yüzden de dostlarını ve akrabalarını yanlarına çağırırlar. Fakat gelenlerden birinin Volturi’nin onlara inanmayacağını ve savaşmaya hazır olmaları gerektiğini söylemesi üzerine tüm aile torunları Renesmee için savaşmaya hazırlanır ama bu küçük vampir için tek savaşa hazır olan sadece Cullen ailesi değildir!
Alacakaranlık Efsanesi : Şafak Vakti Bölüm 2 filmini Hem Full HD 1080p hem de 720p kalitede sitemizde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. İsteğinize göre filmin 4K versiyonu da eklenecektir. 
Alacakaranlık 5 filmi, gelmiş geçmiş en efsane filmler arasında yerini korumaya devam ediyor.
Ayrıca bütün bir seri olarak izlemenizi tavsiye ettiğimiz Alacakaranlık serisinin ilk filmini izlemek için buraya tıklayabilirsiniz Alacakaranlık izle
5 gün önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Alacakaranlık 5 Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Filmi Hakkında

Yorumlar