Ant Man 1 ve

Ant Man 1 ve

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Ant man 1 full izle, 2015 yılında seyirci karşısına çıkan Ant man 1, Marvel’in sinematik evreninden sinemaya uyarlanan Amerikan süper kahramanlık filmidir. Yönetmenliğini Peyton Reed’in yaptığı film, yaklaşık olarak 160 milyon dolar bütçesi ve 520 milyon dolar gişe hasılatı ile izleyiciden büyük bir beğeni almıştır.

Biyokimya uzmanı olarak karşımıza çıkan Dr. Hank insanoğlunu tümüyle etkileyebilecek bir partikül üzerinde çalışmaktadır. Deneylerin dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir, aksi halde çok büyük sonuçlar doğuracak değişimlere maruz bırakabilir. Dr. Hank dikkatsizliği sonucu laboratuvardaki deney işlemleri sırasında yanlışlıkla yapılmaması gereken bir şey yapar. Yaşanan kaza sonucu Dr. Hank’te bir takım değişiklikler görülmeye başlar. O artık böceklerle iletişime geçebilen bir doktordur. Bu durumun hayatına ve çalışmalarına büyük etkisi olacaktır. Bu bilim kurgu ve aksiyon türlerinde dikkatleri üzerine çeken filmi full film izlemek isteyen herkes sitemiz üzerinden Ant man 1 Türkçe dublaj izle ve Antman 1 altyazılı izle seçeneğiyle kaliteli bir sinema keyfi yaşayabilir.

Ant Man 1 Altyazılı izle

Antman karakterinin sinemaya uyarlanması ile bilim kurgu alanında dikkatleri üzerine çeken Ant man filmi izleyicisini, Scott Lang / Ant-Man rollerinde Paul Rudd, Dr. Hank Pym’in kızı rolünde Evangeline Lilly, Darren Cross / Yellowjacket rollerinde Corey Stoll ve tabii ki Hank Pym rolünde yılların eskitemediği oyuncu Michael Douglas karşılıyor.

Marvel Filmleri izle

Bu eğlenceli ve dikkatleri üzerine toplayan bilim kurgu filmini sitemizden Antman 1 1080p full HD izle seçeneğiyle yüksek kalitede tek parça olarak izleyebilirsiniz. Bu filmi sevdiyseniz Ant man 2 izlemekten keyif alacağınıza eminiz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Ant Man 1 ve Filmi Hakkında

Yorumlar