Bebek Tamam Baby Done 2020

Bebek Tamam Baby Done 2020

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Bebek Tamam izle, Yeni Zelanda 2020 yapımı Baby Done filminde Zoe ve Tim’ in hayatını komedi dolu anlarla full hd izlererek katılabilirsiniz.

Yeni Zelanda’da 2020 yılında gösterime giren komedi türü film Bebek Tamam (Baby Done) sizi kahkahalara boğacak. Filmde Zoe ve Tim isminde olan çift, bebek sahibi olacaklarının haberini alıyorlar. Bu haberden sonra aniden hayatları değişmeye başlayan çift, değişik bir karar vermiştir. Kararları ise, ebeveynlik yaparak hayatlarını değiştirmeyeceklerine ve buna göz yummayacaklarına dair birbirleriyle anlaşırlar.

Bu kararı alırken aslında hayatlarında daha farklı şekillerde ve daha fazla değişiklik olduğunun farkına varmayan çift, çok ilginç bir yola girmiş bulunurlar. Bu sıralarda Tom, baba olmak için gün sayarken, Zoe de tam aksine anne olmamak için farklı yollar aramaya başlamıştır bile. Çünkü Zoe’nin düşündüğü şey, eğer anne olursa kendi hayatına sahip olamayacağını ve rahat yaşayamayacağını düşünür. Bebeği doğurmadan önce yapmak istediklerini bir liste haline getirir.
Bebek doğmadan önce listede yazılanları yapmak isterken, bebeğin doğma vaktine yakın bu durumu kabul etmemeye başlamıştır. Onun bu inadı yüzünden Tim ile olan ilişkisi sona doğru yaklaşmaya başlamıştır. Tim, Zoe ile olan ilişkisinin tehlike çanlarının çaldığının farkına varmaya başlayınca bir şeyler yapmaya başlar. Yaptığı şeylerle dolu olan komik senaryolar sizi kahkahalara boğacak.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Bebek Tamam Baby Done 2020 Filmi Hakkında

Yorumlar