Black Panther &

Black Panther &

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Black Panther izle, 2018 yapımı Black Panther filmini Türkçe dublaj veya altyazılı tercihine göre full hd izleyin. Türkiyede Kara Panter olarak da bilinen Black Panther filmi Marvel filmleri arasında yer alır ve Marvel filmleri sırasına 18. filmdir. Marvel filmleri kronolojik izleme sırasına göre ise Black Panther filmi 15. sırada yer alır.

Black Panther Türkçe Dublaj izle

Artık kral olmaya hazırlanan Black Panther, gözü krallıkta olan başkaları tarafından mücadeleye davet edilir. Vibranium kullanarak dünyadan saklanan ve müthiş bir teknolojiye sahip olan Wakanda ülkesi tehdit altındadır. Afrika bölgesinde konumlanan bu ülkenin en büyük özelliği dünyada neredeyse hiç bulunmayan ve aşırı yüksek mali değere sahip olan vibranium’dur. Hiç kimse yerini bilmese bile kulaktan dolma efsanelere inan bazı insanlar buranın peşine düşerler.

Yeni kara panter olmak isteyen bazı güçler ülke içerisinde taşkınlık ve huzursuzluğa sebep olmaktadır. Bu konuda CIA ajanı olan Everett K. Ross’dan yardım isteyecektir. Babasından miras kalan bu ülkenin bekası için elinden gelen her şeyi yapacak olan Black Panther’i zorlu bir mücadele beklemektedir. Black Panther 2018 yapımı filmi sitemizden 1080p hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Kara Panter izleyicilerine güzel bir film dileriz.

Black Panther oyuncular

3 Oscar ödülünü havada kapmış filmde yer alan Black Panther oyuncuları Kara Panterin kendisini oynayan T’Challa karakterine hayat veren Chadwick Boseman ile Erik rolünü oynayan Michael B. Jordan’dır.

Black Panther 2 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız hemen onun için de tarihi belirtelim. Black Panther 2 filmi 6 Mayıs 2022 tarihinde vizyona girecek. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Black Panther filmi gibi Marvel filmlerini seviyorsanız En İyi Marvel Filmlerinin yer aldığı Marvel Filmleri izle kategorimize göz atmayı unutmayın.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Black Panther & Filmi Hakkında

Yorumlar