Doktor Strange – Doctor Strange

Doktor Strange – Doctor Strange

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Doctor Strange izle, yönetmenliğini Scott Derrickson’un gerçekleştirdiği Doctor Strange 1, 165 milyon dolarlık bütçesi ve 677 milyonluk gişe hasılatı ie dikkat çeken 2016 yapımı aksiyon, macera ve bilim kurgu türlerinde bir filmdir.

Doktor Stephen Strange, işini oldukça iyi yapan başarılı bir beyin cerrahı olarak görev yapmaktadır. Merakı ve araştırmaları onu alanında en iyilerden biri yapmıştır. Öyle üst düzey insanların ameliyatını gerçekleştirmiş ki ismi tıp dünyasında önemli bir yere sahip olmuştur. Hiç beklemediği bir zamanda trafik kazı geçiren doktor ellerini kullanamayacak şekilde kazayı ağır olarak atlatır. Bunun üzerine kayirendeki zirviyi hızlı bir şekilde kaybetmiştir. Etrafındaki insanları da yavaş yavaş kaybetmeye başlamış ve ekonomik durumuda giderek zayıflamaktadır. Kimsenin çözüm üretemediği bu duruma kendisi bir çözüm bulmaya çalışır ve bu tarz kazadan iyileşen kişiler üzerine bir araştırmaya koyulur ve bir kişi bulmuştur iyileşen. Doktor o kişinin peşinden giderek yep yeni bir hayatı kapı aralayacaktır. Macera dolu bu filmi sitemiz üzerinden Doctor Strange 1 Türkçe dublaj izle ve Doctor Strange 1 Türkçe altyazılı izle seçenekleri ile kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Doktor Strange 2 izle

“En İyi Yapım Tasarımı, En İyi Saç ve Makyaj Tasarımı ve En İyi Görsel Efekt” ödüllerine aday olmayı sağlayan bu ilgi çekici filmde Benedict Cumberbatch (Stephen Strange / Doktor Strange), Chiwetel Ejiofor (Baron Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer), Benedict Wong (Wong), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Benjamin Bratt (Jonathan Pangborn), Scott Adkins (Lucian) gibi isimler yer almaktadır.

Bu sürükleyici filmi sitemiz aracılığı ile Doctor Strange 1 1080p full HD izle seçeneği ile bulabilirsiniz. En iyi Marvel filmleri için Marvel Filmleri izle kategorimize göz atmayı unutmayın.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Doktor Strange – Doctor Strange Filmi Hakkında

Yorumlar