Godzilla 2 Canavarlar Kralı - HD

Godzilla 2 Canavarlar Kralı – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

#1
Godzilla 2 Hayranları İle Buluştu!
Godzilla filmi beyaz perde ile buluştuktan sonra çok büyük bir izleyici kitlesi edinmeyi başarmıştı. Hatta o kadar büyük bir izleyici kitlesi edindi ki, Godzilla 2 filminin de çekimi kaçınılmaz oldu! Evet, bu da şu demek oluyor çok yakında Godzilla 2 filmini de Full HD Film olarak bilgisayarlarımızda arkamıza yaslanarak izleyebileceğiz.
Godzilla 2 Filminin Yönetmen Ve Senaristleri Kimler?
Ekranlardan hd film izle kalitesinde izleyeceğimiz ve yakın bir zamanda seyircisi ile buluşan Godzilla 2 filminin senaryasonu Süperman Dönüyor, X Men 2, Yılbaşı Kabusu ve Trick’r Treat filmlerinden yakından tanıdığımız Michael Dougherty ile yine güçlü bir isim olan Zach Shields üstlenmiş bulunmakta. Filmin yönetmen koltuğunda ise yine Michael Dougherty’i görüyoruz.
Godzilla 2 Filminin Konusu Ne?
31 Mayıs 2019 tarihinde beyaz perdede yerini alan Godzilla 2 filminde kripto zooloji ekibi bu sefer Tanrılar kadar güçlü yaratıkların güç savaşı arasında kalıyorlar. Godzilla, Mothra ve Rodan ile çarpışırken bir yanda da ölümcül düşmanı olan 3 başlı Kral Ghidorah ile karşılaşmak zorunda kalır. Bu yaratıklar üstünlük savaşı vere dursunlar, asıl olanlar bu sırada insanoğluna olur. Bu devlerin arasında kalan insanoğlunun tek çaresi ise umutsuzca bu yaratıklara karşı gezegeni savunmaktan başka bir şey değildir. 
Filmin son kısmını dikkatli bir şekilde izlediğimizde Godzilla 3 filminin de geleceğinin sinyallerini alabiliyoruz.
Godzilla: King of Monsters 2019 1080p film izle. Türkçe Altyazılı film izleme ve Türkçe Dublaj film izleme seçeneği aktiftir.
Full HD Film izlesene iyi seyirler diler.
Godzilla 1 izle
Godzilla Monster Planet izle
10 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Godzilla 2 Canavarlar Kralı – HD Filmi Hakkında

Yorumlar