Godzilla vs. Kong 2021

Godzilla vs. Kong 2021

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Godzilla vs Kong izle, 2021 mayıs ayında Türkiye’de Godzilla ve Kong’un rekabetini konu alan Hbo Max filmini Full hd kalitede izleyebilirsiniz.

İnsanların merakla beklediği ancak koronavirüs nedeni ile sürekli ertelenen Godzilla vs. Gong filmi sonunda izleyicisi ile buluştu. Aksiyon ve Bilim Kurgu kategorisinde oldukça başarılı olacak filmin konusu ise şu şekilde. Herkesin yakından tanıdığı ” Godzilla ” ve ” Kong ” adındaki beyaz perde canavarları diğer adı ile kronik savaşcılar bir araya geliyor. Birbirleri arasındaki rekabeti artık birinin yenmesi lazım olduğu için canavarlarımız ellerinden geldikçe tüm güçlerini kullanacaklar.

Sinema tarihine damga vurması beklenen iki gücün karşılaştığı Godzilla vs. Kong Filmi oldukça merak uyandurıyor. Adam Wingard’ ın yönetmenliğini yaptığı Abd yapımı filmi sitemizden full hd kalitede izleyebilirsiniz. İmdb.com resmi verilerine göre Godzilla Vs Kong imdb puanı 6,5 olarak belirlenmiştir. Filmin birbirinden ünlü oyuncularından bazı ise Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård’dır.

Godzilla Vs Kong Türkiye’de 21 Mayısta yayınlandı. Şimdi Godzilla ve Kong filmlerini izleyenler için en iyi godzilla vs kong izleme sırasını sizler için açıklıyorum.
1-King Kong (1933)
2-Gojira (1954)
3-King Kong vs. Godzilla (1962)
4- Godzilla vs. Mechagodzilla (1974)

NOT: İnsanlar neden Google’de godzilla vs kong izle singapur şeklinde arama yapıyorlar?

Godzilla nasıl oluştu? genel anlamda doğa anayı temsit etmektedir. İnsanların doğaya olan umursamaz ve bitirici adımlarını engellemek için Godzilla oluştu diyebiliriz.

Godzilla Vs Kong Netflix de şu an için yok. Film 2021 Mart ayında Abd kanalı HBO Max’te yayına başladı. Film fragmanı yayınladıktan sonra oldukça ülkemizde de ilgi görmeyi başardı. Filmi Google driver mantığında izleyebilirsiniz. Filmi izleyenler acaba bu kıyasıya kavgayı Gozilla’mı, Kong’mu kazandı?

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Godzilla vs. Kong 2021 Filmi Hakkında

Yorumlar