Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 2019

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 2019

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Hızlı ve Öfkeli 9 izle, serinin 2019 yapımı olan Hobbs ve Shaw filmi 2021 de yayınlandı. Filmi Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.

Birbirlerine düşman olan eski yetenekli adamların takım çalışmasıyla süper askere karşı durması konulu Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filmi 2019 yılında vizyona giriş yapacaktı ancak 2021 yılında şu an yayında. Muhteşem serinin devamında bu sefer güçlü görev adamı Hobbs ile İngiltere’nin yetiştirdiği en iyi suikastçilerden biri olan Shaw güçlerini birleştirip dünyanın sonunu getirmeye çalışan ve genetiği geliştirilmiş bir askeri alt etmeye çalışıyorlar. İşin içinde Shaw’ın kız kardeşinin onlarda çaldığı bir virüs ile başlayan macerada dünyanın kaderi söz konusu olduğunda olaya Hobbs’ta dahil oluyor.

Hobbs ve Shaw Türkçe dublaj izle, hem kız kardeşini korumak hem de dünyanın güvenliğini sağlamak için hiç anlaşamasalar bile Hobbs ile beraber hareket etmek zorunda kalırlar. Fakat karşılaştıkları düşman bu sefer çok daha farklıdır. Son teknoloji ürünler kullanıp genetiği geliştirildiği için adeta bir süper adam olmuş, insan üstü güçlere kavuşmuştur Hobbs ve Shaw ise kız kardeşlerini yanlarına alarak bu adamı durdurmak için mücadele ediyorlar. Ancak hazırlanıp, karşı saldıra geçebilmeleri için gerekli mühimmatları olmadığı için Hobbs’un doğduğu ve büyüğü yer olan Samoa Adalarına seyahet ediyorlar. Hobbs’un ailesinin ve kardeşlerinin olduğu bu yerde gelecek düşmanlara karşı son bir büyük mücadele başlayacak. Hobbs ve Shaw süper yeni düşmanı yok etmek için tüm hünerlerini sergilemek zorunda.

Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Jason Statham, Vanessa Kirby ve Idris Elba’yı gördüğümüz Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni yapımı olan Hobbs ve Shaw’ın yönetmen koltuğunda David Leitch’ın bulunmakta. Senaryosunu Chris Morgan, Gary Scott Thompson ve Drew Pearce’ın yazdığı Hobbs ve Shaw filminin fragmanını sitemizden seyredebilirsiniz. Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 2019 Türkçe Dublaj izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw 2019 Filmi Hakkında

Yorumlar