Kötülük Her Yerde

Kötülük Her Yerde

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Kötülük Her Yerde, 2019 Amerikan yapımı komedi, fantastik ve korku filmidir. Filmin süresi bir saat dört dakika uzunluğundadır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Mykee Morettini yapmıştır.
Filmin başrollerinde Julia Lochley rolünde Corrinne Mica, Zeke Zanderfeldt rolünde Mykee Morettini ve Jake Davis rolünde de Jared Walker isimli oyuncular yer almaktadır.
“Ölümün ne zaman kapıyı çalacağını asla bilemezsiniz!”
Evil Everywhere, Türkçe altyazısı ile sizleri Kötülük Her Yerde ismiyle karşılayacak film, şeytani bir güçle yüzleşmek için bir araya gelmesi gereken üç üniversite öğrencisi hakkında 2019 Amerikan yapımı komedi ve korku filmidir.
1985 yılında, eski bir kötülük lise son sınıfını alfabetik sırayla katletmeye başladı – ama birileri tarafından durduruldu. İki yıl sonra kötülük yeniden su yüzüne çıktı ve yirmi yaşındaki Jake Davis, kötülüğe bir son veren münzevi eski sınıf arkadaşı Zeke Zanderfeldt’in peşine düştü.
Evil Everywhere, 1987’de, kötü bir gücün alfabetik sırayla son sınıfları öldürmeye başlamasından iki yıl sonra gerçekleşir. Sosyal parya Zeke Zanderfeldt (filmin yazarı ve yönetmeni Mykee Morettini) bunu durdurmanın bir yolunu bulmayı başardı ya da en azında öyle düşündü. Şimdi cinayetler yeniden başladı ve Jake Davis, (Jared Walker) Zeke’in izini sürmeli ve tiyatro sanatlarında öne çıkan büyücü Julia Lochley (Corrinne Mica, Don’t Save Me) ile birlikte kötülüğü bu sefer kalıcı olarak durdurmalılar.
Film aslında Morettini’nin 2014 yılında yaptığı ve YouTube’da bulunan İtalyan korku filmlerinin on bir dakikalık parodisi olan Paura Tutto’nun devamı niteliğinde. Evil Everywhere’i izlemeden önce izlemiş olmanız gerekmiyor, ancak ücretsiz ve bunun size ait bir film olup olmadığını öğrenmenin hızlı bir yolu. Ve Evil Everywhere herkese göre bir film değil. Bu bir parodi olduğu için, şakanın bir parçası olarak bunun bir kısmını geçebilir. 80’lerin VHS korku, İtalyan ya da başka türlü, bariz dublaj, kasıtlı kötü oyunculuk ve korkunç diyaloglarla dolu. Abartılı diyaloglar aslında filmdeki en komik materyallerden biri. Aynı zamanda çok az hikâyesi veya yapısı olan ve kasıtlı olarak öyle olan bir film. İzlemeden önce göz önünde bulundurulması gereken en önemli kriterler arasında bunlar yer alıyor.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Kötülük Her Yerde Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar