Mucize 2 Aşk Tek Parça

Mucize 2 Aşk Tek Parça

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Mucize 2 Aşk Filmi

Mucize 2 aşk izle, en iyi drama filmlerinden olmaya aday Mahsun Kırmızıgül yapımı ikinci film Mucize 2 aşk full hd tek parça kalitede izleyerek indirin. 2019 yılında vizyona giren Mucize filminin ikincisi olarak seyircileri ile buluşan film, ilk filmde yer alan Aziz’in hikayesi ile devam ediyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül üstleniyor. Serinin ilk filmi izleyiciler tarafından çok beğenildiği ve Aziz’in hikayesi merak uyandırdığı için ikinci film seyircilere sunuldu. İkinci film de ilk filmde olduğu gibi beğenileri toplamayı başardı. Mucize 2 Aşk izle izleyen kişiler tarafından çoğunlukta olumlu yorumlar almıştır.

Mucize 2 Aşk Konusu

Aziz adında engelleri olan genç bir adam ve görücü usulü ile evlendirildiği güzeller güzeli bir genç kadın. Karısına çok aşık olan Aziz engellerinden dolayı evlilikleri hakkında yapılan dedikodulardan ve baskılardan yılıp karısını da alarak köyden göç eder. Köyün öğretmeni olan Mahir öğretmen ve Bahattin bu ikiliye yardım eder.
Yeni yerleştikleri düzende de çevrelerinden problem yaşayan çift için Aziz engellerini aşmaya karar verir. Hem eşi hem de Mahir ve Bahattin’in yardımı ile engellerini aşacak ve karısının yanına yakışır bir eş olmaya çabalayacak. Mucize 2 Aşk konusu itibari ile hem bir aşkı hem de kişisel bir mücadeleyi anlatıyor.

Mucize 2 Aşk Oyuncuları

Bu filmde ilk filmde yer alan bazı oyuncular yine kadroda yer alıyor. Bunun yanı sıra film kadrosuna eklenen yeni isimlerde var. Mucize 2 Aşk oyuncular listesinde oldukça değerli başarılı oyuncular yer alıyor. Filmin yönetme koltuğunda Mahsun Kırmızıgül otururken aynı zamanda senaristliğini yapıyor. Mahsun Kırmızıgül filmin oyuncu kadrosunda da başarılı oyunculuğu ile bulunuyor.
İlk filmde de yer alan ve ikinci filmin başrolünde yer alan Aziz karakterini başarılı oyuncu Mert Turak canlandırıyor. Aziz’in güzel eşini ise Biran Damla Yılmaz etkileyici oyunculuğu ile gerçekleştiriyor. Filmin kadrosunda bulunan diğer isimlerden bazıları ise Şenay Gürler, Fikret Kuşkan, Ayda Aksel, Sinan Çalışkanoğlu, Erdal Özyağcılar, Nazmi Kırık, Mahsun Kırmızıgül, Deniz Oral, Meray Ülgen’dir.
Mert Turak
Mucize ve Mucize 2 Aşk filminde Aziz’i canlandıran Mert Turak oyunculuğu ile herkesi etkilemeyi başardı. Başarılı oyuncu 1980 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversite’sinin Konservatuar bölümünü kazanan ve başarılı bir şekilde tamamlayan genç oyuncu şehir tiyatrosunda kadrosuz olarak kendini geliştirdi.
Biran Damla Yılmaz
Güzel oyuncu bu filmde Aziz’in eşi olan Mızgin’i canlandırıyor. Oyuncu 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Bazı film ve dizilerde kendini gösteren oyuncu hala Konservatuar bölümünde öğrenci olarak devam ediyor.
Mahsun Kırmızıgül
Filmin hem senaristliğini hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yapan başarılı isim Mahsun Kırmızıgül filmde Aziz’in abisini canlandırıyor. Ünlü oyuncu 1969 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen 22 kardeşten biri. Oldukça başarılı filmlere imza atan başarılı isim aynı zamanda ses sanatçılığı da yapmıştır.
Erdal Özyağcılar
Usta oyuncu bu filmde Bahattin karakteri ile karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu 1948 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Başarılı oyuncu Şehir Tiyatrolarında uzun yıllar sanatını icra etmiş ve buradan emekli olmuştur. Birçok dizide ve filmde rol alan başarılı oyuncu performansları ile birçok ödüle layık görüşmüştür. Sizlerde en iyi yerli film izlemek için sitemize göz atabilirsiniz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Mucize 2 Aşk Tek Parça Filmi Hakkında

Tür: , ,

Film Konusu:

Etiketler:

Yorumlar