O Bölüm 2 – It Chapter 2

O Bölüm 2 – It Chapter 2

Bu filme oy vermek ister misiniz?

O Bölüm 2 izle, sevilen korku filminin 2. serisinde yine korkulu anlar bizi bekliyor. It Chapter 2 filmini Full HD Türkçe Dublaj izleyiniz.

6 Eylül 2019 Türkiye vizyon tarihli korku filmi O Bölüm 2, orijinal ismiyle It Chapter 2 korkunç Pennywise ile ilk karşılaşmalarının tam 27 yıl ardından Kaybedenler Kulübü artık büyümüş ve uzaklara taşınmıştır. Ancak yıkım uyandırıcı bir telefon nedeniyle uzak kalmaları pek de uzun sürmeyecek ve bu ekip tekrar bir araya gelecektir.

Serinin ilk filmi 2017 yapımı O filmi izleyicileri kendilerine Losers Club diyen arkadaş grubunun Pennywise’ı mağlup edişini halihazırda izlemiştir. Ancak O Bölüm II’de Pennywise yirmi yedi yıl sonrasında Derry kasabasını bir kere dehşete düşürmek için geri döner. 27 sene önceki arkadaş grubu çoktan ayrı yollara gitmiştir, birbirinden farklı hayatlar kurmuş ve tabii ki büyümüştür. Gruptan bir tek Mike aynı kasabada yaşamaya devam etmiştir. Şu andaysa Derry kasabasında yine çocuklar bir bir ortadan kaybolmaya başlamıştır. Mike de bu olaylar üzerine Losers Club’ı bir araya getirmek için herkesi kasabaya çağırır. Geçmişlerinin kötü ve korku dolu tecrübelerini üstlerinden hala atamamış olan bu grup korkularını göz ardı edip Pennywise’ı yok etmek zorundadır. Ancak göze aldıkları durum her zamankinden daha tehlikeli olacaktır.

O Bölüm 2 yalnızca hikayenin devamıyla değil, aynı zamanda pek çok ünlü isimle dönüyor. O filminde bir grup çocuğun rol aldığı film, It Chapter 2 ile James McAvoy, Jessica Chastain, Andy Bean, Bill Hader gibi isimleri ağırlıyor. Beverly Marsh karakterine Jessica Chastain hayat verirken, X-Men Dark Phoenix’te Jessica Chastain ile birlikte rol alan usta oyuncu James McAvoy ise Bill Denbrough karakterini canlandırıyor. Swamp Thing dizisinde başrol oynamış olan Andy Bean ise Stanley Uris rolünde.

O Bölüm 2 Türkçe Dublaj izlemek için doğru adrestesiniz. O Bölüm 2 nete düştüğünde sitemizde de güncellenecektir. Lütfen takipte kalın.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

O Bölüm 2 – It Chapter 2 Filmi Hakkında

Yorumlar