Recep İvedik 5 , Sansürsüz

Recep İvedik 5 , Sansürsüz

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Recep İvedik 5 izle, komedi serinin devamında yine güldürmeye devam ediyor. Recep İvedik’in mahallesinde bulunan tır şöförlüğü yapmakta olan İsmet, kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Merhumun evine taziye için ulaştığında eşi zor durumda olduğunu ve ne yapacağını bilmediğini söylemektedir. Vefat etmeden önce Milli Sporcuları olimpiyatlara götüreceğine dair anlaşma yaptığını ancak şimdi bunu nasıl yerine getirecekleri konusunda yardım talebinde bulunur. Recep İvedik bunu hiç dert etmemesi gerektiğini ve Milli Takım kafilesini kendisinin gitmesi gerektiklere yere yani Üskup’e ulaştıracaklarını söyler. Yanına en yakın arkadaşı Nurullah’ı da alarak yola koyulurlar.

Recep İvedik 5 full izle, 1080p HD sansürsüz izleyeceğiniz filmde genç sporcuları kafile aracına alan Recep İvedik onları müsabakalara çıkmadan önce son bir ziyafet çektirmek ister. Kara Ambar Kamyoncular Derneği’nin lokantası ve resmi yemeği olan kuru fasulye yemek için ikna etmeyi başarır. Fakat yemekhaneye giren Recep İvedik sporcuları güçlendireceğini düşünerek kuru fasulyenin içerisine makine yağı katar. Üsküp’e ulaşmadan önce herkesin midesi fenalaşır ve hastaneye kaldırılırlar.

Ülkemizi temsil edecek olan bütün sporcular müsabakalara katılamama tehlikesiyle baş başa kalmıştır. Bu durumu kabullenemeyen Recep İvedik hemen Kara Ambar’dan arkadaşlarını arayacak onlardan olimpiyatlar için yardım talebinde bulunur. Bu isteği geri çevirmeye kamyoncu arkadaşları araçlarına atladıkları gibi soluğu Üsküp’te alırlar. Artık olimpiyatlarda ülkemizi temsil etme görevi Recep İvedik ve dostlarına kalmıştır. Recep İvedik 5 sansürsüz izleyicilerine bol kahkahalı güzel bir yerli film seyri dileriz.

Recep İvedik 5 beyaz perde sitesinde baya olumlu yorumlar aldı. Sizler de en çok izlenen yerli filmler arasında olan Recep İvedik 5 filmini makine hızında cehennem sitemizden izleyebilirsiniz.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Recep İvedik 5 , Sansürsüz Filmi Hakkında

Yorumlar