Reminiscence: Zihin Gezgini Tek Part

Reminiscence: Zihin Gezgini Tek Part

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Reminiscence – Zihin Gezgini izle, 2021 filminde Miami’de ki zor zamanları konu alıyor. Filmi Tek Part Hd kalitede izleyin.

Reminiscence – Zihin Gezgini , İklimsel değişikliklik, Miami şehrini de etki altısına alır. Şehir, yaşanan doğa farklılıkları nedeniyle sular altında kalır. Miami’ de sıkıntılar yalnızca bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda gece ve gündüz karışıklığına neden olur. Gündüzün yerini alan gece, halkı değişik bir sıkıntıya sürüklemeye başlar. Nick Bannister, iklim değişikliğinin yaşanmış olduğu Miami’de ikamet eden bilim adamlarından biridir. Bilim adamı Nick Bannister, halkın tüm unutmuşluklarını yeniden hatırlatmak için uğraşır. Zorlu bir mücadele içerisine giren bilim adamı, insanların unuttukları ne varsa hatırlamalarını sağlayacak metotlar denemeye başlayacak.

Farklı bir konuyu ele almış olan Zihin Gezgini, film severleri farklı bir bilim kurguya götürüyor. Filmde bilim adamının geliştirmiş olduğu teknolojik sistemlerle, insanlar geçmişle yüzleşmeye başlıyor. Nick, sadece bu olaylarla ilgilenmezken bir yandan da beklenmeyen bir ilişki içerisinde yer alır.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Reminiscence: Zihin Gezgini Tek Part Filmi Hakkında

Yorumlar