Sessiz Bir Yer 2

Sessiz Bir Yer 2

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Sessiz Bir yer 2 izle, Korku ve gerilim türlerinde yer alan A Quiet Place filminin ikincisi ve doğrudan devamı olan filmi türkçe Dublaj full izleyiniz.

Sessiz Bir yer 2 korku ve gerilim türlerinde yer alan A Quiet Place filminin ikincisi ve doğrudan devamı olan A Quiet Place 2 filmi 20 Martta yayınlandı. Türkçede Sessiz Bir Yer 2 olarak bildiğimiz filmin yönetmeni yine John Krasinski ve başrollerde de Krasinski’nin gerçek hayattaki eşi de olan Emily Blunt başroldeki Evelyn Abbott rolünde.

Bir buçuk saat sürmekte olan Sessiz Bir Yer 2 filminde de yine Millicent Simmonds’ı Regan Abbott rolünde Abbott ailesinin kızı olarak izlerken, Noah Jupe’u da Marcus Abbott, yani Abbott ailesinin oğlu olarak izliyoruz. Bildiğiniz gibi John Krasinski’nin canlandırdığı Lee Abbott ilk filmde kendini feda etmiştir. İlk filmden farklı olaraksa A Quiet Place II filminde Peaky Blinders ile tam anlamıyla ünlenen Cillian Murphy’yi Emmett isimli karakteri canlandırırken izliyoruz. Filmin senaryosuna gelirsek karakterler Scott Beck ve Bryan Woods ikilisi tarafından tasarlanmış olsa da asıl senaryo kolu her yere uzanan John Krasinski’ye ait.

Sessiz Bir Yer 2 filminin prodüktörleri arasında Michael Bay’i görmek mümkün iken, baş yapımcılardan biri ise tahmin de edebileceğiniz gibi yine John Krasinski.

Sessiz Bir Yer filminde Abbott ailesi küçük çocuklarını kaybetmelerinin ardından evlerinde yaşamlarını sürdürmeye devam etmişlerdi ve sonrasında ise Lee çocuklarını kurtarmak için kendini feda etmişti. Sessiz Bir Yer 2 filminin konusuna gelecek olursak ise şimdi Abbott ailesi, yani Evelyn, çocuklar ve ailenin son üyesi yeni doğan bebek evi terk edip dış dünyanın karşısında canavarlarla ve zorluklarla mücadele edecektir. Evlerinden ayrılmalarının ardından bilinmezliğe doğru yol alan Abbottlar ses ile avlayabildikleri yaratıklardan çok daha fazlasının yolun ilerisinde onları beklediğinden bihaberlerdir. Evelyn ve çocuklar bu yaratıklardan kaçarken Emmett ve ailesiyle karşılaşıp yardım isterler.

Merakla beklediğimiz Sessiz Bir Yer 2 filmi izleyicileri şu anda fragmanı sitemizden izleyebilirler, filmin nete düştüğünde linklerimiz güncellenecektir.

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Sessiz Bir Yer 2 Filmi Hakkında

Yorumlar